Çakır'a Hoşgeldiniz

1985 yılında kurulan Atölye Çakır; iç ve dış mekan aydınlatması sektöründe hizmet vermektedir. Kendi üretim tesisi, zengin ürün yelpazesi, güçlü ve hızlı teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla, yurt içi ve yurt dışı satış noktaları ile ülkemizin önde gelen markalarından biri olmuştur. Atölye Çakır, tüketicilere en iyi hizmeti vermek ve çevre dostu ürünler üretmek için, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmaktadır.

Merkezi İstanbul'da bulunan şirketimiz, Türkiye'nin dört bir yanına, iç mekan aydınlatması ve dekorasyon alanında ülkemize hem ulusal hem de uluslararası düzlemde artı değer kazandırmaktadır.

"Aydınlatmada Şıklık" sloganıyla yola çıkan Atölye Çakır, sözün gücünü de arkasına alarak emin adımlarla ilerlerken, kalitesi ve estetik ürün portföyü sayesinde kazandığı saygın ve özgün çizgisini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

Küresel oyuncu olma yolundaki iddiasını ciddi yatırımlar yaparak somutlaştırmaya devam eden Atölye Çakır, Avrupa’nın pek çok şehrindeki satış noktalarına ürün tedarik etmektedir.

Mekanlara değer katan parlak fikirler için
ATÖLYE ÇAKIR AYDINLATMA DEKORASYON VE MİMARLIK SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ.

Sayılarla Atölye Çakır

25000+

Günlük Ziyaretçi

5500+

Bitirilen Proje

9900+

Müşteri Ağı

5+

Tasarım Ödülü

Bizimle Çalışın

Özel tasarım dekor mu yaptırmak istiyorsunuz?

Başa Dön